hakkımızda

Kadın ya da erkek fark etmeksizin "İyi Görünmek, İyi Hissettirir." düşüncesinin evrensel olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle aksesuar sektörüne giriş yaptık. Ankara ve İstanbul'da toplam altı (7) mağazamız ile bütçe dostu kaliteli hizmet vermekteyiz. Başarımızın temel sırrı "Müşteri Memnuniyeti" odaklı çalışmamızdır. Şubelerimizde çalışmakta olan personellerimiz işe başlamadan önce şirket politikamız gereği çalışacağı departman kapsamında eğitim görmektedir.

2010 yılında başladığımız bu macera son sürat devam etmektedir. Her geçen yıl Franchising ağımızı büyütmekteyiz. Ürünlerimizin tasarımları uzmanlarımız tarafından günün ihtiyaçlarına uygun olarak yapılmaktadır. Modayı takip ediyor, takip etmekle beraber modaya katkı sunuyouz. Zengin tasarımlar ve binlerce çeşit ürün ile hizmet vermeye devam ediyoruz.

La'Dess ailesi olarak olabildiğince çok istihdam alanı açmaya çalışmaktayız. Üniversite mezunu olsun ya da olmasın işe ihtiyacı olan, dürüst, yaptığı işe emek veren genç insanlara gücümüz oranında katkıda bulunuyoruz.